Jak zdabć o zdrowie dziecka w czasie jesieni?

Kosmetyki dla dzieci to preparaty o delikatnym działaniu ze względu na wrażliwą skórę dziecka, podatną na podrażnienia i uczulenia. Kosmetyki dla noworodka są przebadane dermatologicznie i należą do nich mydła, szampony o właściwościach hypoalergicznych. Kosmetyki dla dzieci to balsamy, mleczka do ciała, oraz kosmetyki do kąpieli.

Ponadto należą do nich też środki na słońce, kremy na zimę, do twarzy i ciała. Kosmetyki dla noworodka są odpowiednio dobrane do skóry działając na nią kojąco. Trzeba pamiętać, że kosmetyki dla noworodka to przede wszystkim krem ochronny do pupy, niezbędny jeżeli nawet dziecko nie ma odparzeń, stosuje się go profilaktycznie, aby zapobiec podrażnieniom na pośladkach dziecka. Podczas przewijania po dokładnym oczyszczeniu skóry pośladków należy nanieść cienką warstwę kremu ochronnego. Do mycia też stosuje się kosmetyki dla noworodka, w postaci kostek dermatologicznych i płynów myjących, które pozostawiają barierę ochronną.

4920

Prawidłowe dbanie o dziecko to także podawanie niezbędnych składników jakimi są witaminy dla dzieci, niezbędne dla prawidłowego rozwoju. Jednym z najlepszych wyborów jest Sanostol w tabletkach (
http://www.sanostol.pl/produkty/sanostol
). Witaminy dla dzieci to przede wszystkim witamina D3, oraz kwasy tłuszczowe z grupy omega-3 wspomagające pracę całego organizmu. Witamina D3 wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni, układu odpornościowego, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, zębów oraz prawidłowego poziomu wapnia we krwi.

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie nigdy opublikowany, ani udostępniony. Pola obowiązkowe oznaczono *

XHTML: Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>